Massachusetts

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Massachusetts

Nieruchomość na sprzedaż w Massachusetts

Graniczy z Oceanem Atlantyckim na wschodzie, stanami Connecticut i Rhode Island na południu, New Hampshire i Vermont na północy oraz Nowym Jorkiem na zachodzie.

Przed inwestowaniem w nieruchomości na sprzedaż w Massachusetts dobrze jest dokładnie oszacować wiele wartości, które mają wpływ na rynek nieruchomości.

Massachusetts jest stanem USA w regionie Nowej Anglii, znanym ze swojej znaczącej historii kolonialnej. Boston jest stolicą, ale ośrodkami miejskimi, które szczególnie interesują się nieruchomościami na sprzedaż w Massachusetts, są Springfield i Worcester.

Rynek nieruchomości w Bostonie ustanowił rekordy w 2018 r. Pomimo niskiego poziomu zapasów.

Domy jednorodzinne i wille na sprzedaż w Cohasset, Medford i Bostonie działają bardzo dobrze.

Ta liczba jest rekordem dla tego typu domu w okolicy. Mieszkania i kamienie brązowe również odnotowały wzrost sprzedaży mediany, ale te liczby są prawdopodobnie bezpośrednim wynikiem mniejszej liczby nieruchomości

sprzedany. Ten rynek jest teraz rajem dla sprzedawców z wieloma ofertami i wyższymi cenami, które stają się modne.

W pierwszym kwartale 2018 r. Odnotowaliśmy spadek o 25,13% w domach obecnie dostępnych na rynku i dostępnych dla kupujących.

The Boston Globe informuje, że Stowarzyszenie Realtors Association (Massachusetts Realtors Association) twierdzi, że średnie ceny domów dla pojedynczego mieszkań wzrosły o 4%. Tak więc, nawet jeśli dostępność domów spadła, średnia cena sprzedaży domów wzrosła ponownie, dając sprzedającym najlepsze korzyści na rynku Bostońskim przez kolejny rok.

Springfield jest najlepszym miastem w kraju dla singli, którzy kupią nieruchomość na sprzedaż w Massachusetts.

Dziesięć lat temu byliśmy w szczytowej fazie recesji, a sprzedanie nieruchomości na sprzedaż w Massachusetts mogło wydawać się niemożliwe.

W tym mieście wzrost pracy miasta napędza sprzedaż domów.

Oprócz tego, że są coraz więcej domów na sprzedaż, spędzają również mniej czasu na rynku.

W Springfield jest inna psychologia, która przetrwała dwa lub trzy lata, ponieważ widzieliśmy różne możliwości ekonomiczne.

Miasto Worcester jest niezaprzeczalnie jednym z 5 najlepszych miejsc do życia i zakupu nieruchomości na sprzedaż w Massachusetts do 2025 roku.

Worcester to jeden z najgorętszych i najbardziej konkurencyjnych rynków w całym kraju.

Aby poprzeć tę hipotezę, musimy rozważyć przebudowę dawnych przestrzeni "Brownfield" w charakterystycznych sklepach i restauracjach, ekscytujący rozwój tego, co kiedyś było Kelley Square w dzielnicy Canal District, kolejna inteligentna infrastruktura, ekologiczne autobusy miejskie, kolejowa usługa Union Station i lotnisko.

Z pewnością ciągły rozwój szkół, infrastruktury, odnowy miast i miast popchnie nasze miasto bardziej, niż moglibyśmy sobie wyobrazić

Rynek nieruchomości staje się niewiarygodnie konkurencyjny ze względu na mniejszą liczbę istniejących zasobów mieszkaniowych i ciągłą potrzebę Worcester.

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 5663

Sprzedaż Willa, Massachusetts, Boston, Boston, Boston

4,699,346.28PLN
Sprzedaż
Willa

198 m²
Wille na sprzedaż.
UNAVAILABLE
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB